© 2018 by Katarína Marton.

  • White Instagram Icon
  • White Facebook Icon
  • White RSS Icon

Be so good they can't ignore you.

Politika, moja vášeň. Je to asi genetické, po mojom starom otcovi. Nie je to exaktná veda, je nekonečnou studnicou informácií, skúseností. Je premenlivá. Je to vzťah na celý život. Exmanžel ma zvykol volať Johanka z Arku. Bojovnica za práva a spravodlivosť, za pravdu. Som konzervatívna liberálka. A od vzniku strany Sloboda a Solidarita som voličom, strany, neskôr aktívnym simpatizantom, dnes regionálnym politikom. Ako podnikateľovi, mi nevyhovuje podnikateľské a ekonomické prostredie na Slovensku.
Tu žijem, tu podnikám, tu vychovávam dieťa a tu som doma. Mojím vyšším záujmom je spraviť Slovensko lepším. Pre ľudí, pre moje dieťa a jeho detí, aby sa tu oplatilo žiť. Som čerstvým absolventom politickej akadémie pod záštitou INESS.

 Aktivity SaS: 

Národný beh Devín
Prebehli sme krásny pretek Devinským hradom, na podporu Bratislavského župana Juraja Drobu.
Od Tatier k Dunaju
Počas dvoch dní sme spoločne odbehli 345 km nezabudnuteľného behu za od Tatier k Dunaju.
Maratón Banská Bystrica
Bežali sme SaS štafetu Banskobystrického maratónu.
Moto SaS
Realizovali sme Moto SaS akciu s milovníkmi motoriek a SaS pod Kežmarským hradom.
Strasburg
Prijala som audienciu v europarlamente v Strasburgu.
Protesty
Zúčastnila som sa protestov v mestách Prešov, Košice, Poprad, Martin, Bratislava, kde sme nepoľavili a protestovali proti zlodejom v politike.
Otvorenie kancelárie v Prešove
11. apríla 2018 sme slávnostne s naším predsedom a poslancami NRSR oficiálne prestrihli pásku v poradí ôsmej krajskej kancelárie v Prešove.
Zobrazit více